Horácké novinyVychází každý týden v úterý a v pátek. Objednávka předplatného

Za správnou odpověď získáte vstupenku na Pražskou komorní filharmonii

13.06.2011

Náměšť nad Oslavou - Již zítra, ve středu 15. června, zazní nádvořím náměšťského zámku další koncert jedinečného hudebního festivalu Concentus Moraviae. Tentokrát budeme mít možnost poslechnout si Pražskou komorní filharmonii pod taktovkou mladého, ale žádaného dirigenta Tomáše Netopila.


CARMEN
Sólové party strhujícího virtuózního a zřídka hraného post-romantického koncertu Miklósze Roszy přednesou houslista Roman Patočka a cellista Jiří Bárta. Oba dva patří mezi výjimečné osobnosti nastupující generace sólistů, kteří spolupracují s vynikajícími hudebními tělesy Evropy.

Na programu budou díla Vítězslava Nováka: Slovácká suita pro malý orchestr, op. 32; Miklósze Roszy: Sinfonia concertante pro housle, violoncello a orchestr op. 29 a Ludwiga van Beethovena: Symfonie č. 6 F dur op. 68 Pastorální.

Až do zítřejšího dne tak máte možnost získat vstupenku na toto jedinečné vystoupení zcela zdarma. Stačí, když na telefonní číslo 542 217 013 zavoláte správnou odpověď na soutěžní otázku:

Odpovědi volejte dnes mezi 9:00 a 16:00 hod. a zítra mezi 9:00 - 14:00 hod. Více na www.concentus-moraviae.cz.

Autor: redakce
« zpět | Sdílet: FacebookJagg.czLinkuj.czGoogleTwitter tisk