www.horacke-noviny.com

Polanka je připravena, v sobotu otevírá

TŘEBÍČ (pch) – Oblíbené místo letní relaxace koupaliště Polanka je připraveno na letní sezonu. Své brány otevře už tuto sobotu. A každý rok, i letos čeká návštěvníky řada vylepšení, směřujících především k jejich spokojenosti.

Přidáno: 11. června 2020

Letos tak přibylo nové prkno na skokanském můstku, kompletně je zrekonstruovaný minigolf. Na části jsou použity už nové travnaté povrhy. Když se osvědčí, na příští sezonu přibudou další. Novinky vás čekají v bufetu, který má nový odbavovací systém po vzoru moderních fast foodů. Systém je efektivnější a rychlejší. Opraveny jsou také sociálky.
Přípravy na otevření zpozdila koronavirová krize a ve finále i nedělní bouřka, nicméně, Polanka hlásí, že je připravena. V sobotu, kdy bude otevírat, bude všechno OK. Už je třeba si jen přát, aby vyšlo počasí. Jsou ale i věci, které se oproti loňské sezoně nemění. Třeba vstupné a provozní doba. „V případě příznivého počasí jsme připraveni v červnu otevřít i ve všední dny od 13 do 20 hodin. Dřív v červnu bývalo otevřeno jen o víkendech,“ říká šéf Polanky Jiří Novák.
Samozřejmě se nezapomíná na bezpečnostní a hygienická opatření. Polanka je připravena. Nejsou sice už potřeba roušky, ale po areálu bude všude dostupná dezinfekce a celý areál bude průběžně během dne několikrát dezinfi kován. Kompletní dezinfekce pak proběhne dvakrát denně. Není se tedy čeho bát.