www.horacke-noviny.com

Happy run - běh pro radost a úsměv těch, kteří sami běžet nemohou

VALEČ (pch) - Už pátý ročník charitativního běhu Happy run se chystá na sobotu 5. září. Byli jsme zvyklí na květen, ale situace se vyvinula tak, že letos se pro dobrou věc poběží v září. Pro všechny návštěvníky jsou připraveny jak běžecké trasy, tak také vycházková trasa o délce 1,5 km a stejně tak dětská soutěžní trasa pro děti od 6 let. Po celý den probíhá bohatý program, myslí se na všechny a každý si přijde na své.

Přidáno: 26. srpna 2020

Tentokrát se poběží pro Dominika Kubesu z Pohořelic. O jeho příběhu se můžete podrobně dočíst na stránkách Happy runu. Program ve Valči bude zahájen v pravé poledne. Před jednou hodinou vystoupí malé gymnastky a pokračovat se bude animačním programem pro děti. Ve tři čtvrtě na dvě přijde na řadu hromadná rozcvička a ve 14 hodin odstartuje rodinná a dětská kategorie.

Reklama

Od půl třetí budou probíhat opět animační programy nejen pro děti. Ve tři odpoledne pak odstartuje závod na 12 km a o čtvrt hodiny později závod na 6 km. Od půl páté bude na programu cvičení s Maruškou Požárovou, následovat bude barmanská show Ondřeje Cempírka. V 17.30 hodin dojde na vyhlášení výsledků a hodinu na to k předání šeku pro Dominička. Vše pak vyvrcholí taneční zábavou se skupinou Orangutan. Během celého dne bude programem provázet Petra Hokszová. Připraveno bude i malování na obličej, airbrush, měření inbody, workshop, masérské a tejpovací služby atd. Chcete-li závodit, je třeba se zaregistrovat a k tomu máte čas už jen do 29. srpna. V den závodu se lze nahlásit pouze do rodinné kategorie.