966
Krajský přebor

SK Huhtamaki Okříšky - SFK Vrchovina Nové Město na Moravě B
4:1 (3:0)

Branky SK Huhtamaki Okříšky: 4. V. Bence, 22. P. Dubský, 24. vlastní, 85. M. Picmaus
Sestava SK Huhtamaki Okříšky: L. Fiala - T. Trnka (64. T. Růžička), A. Suchna, V. Němec, F. Rampír - R. Ryšavý (75. M. Veleba), R. Bence, O. Benda, M. Picmaus - V. Bence, P. Dubský (59. J. Popelář)

Zápasový report:
Domácí hráči šli do vedení hned v úvodu utkání, když vyslal Benda do úniku Vojtu Bence a ten nedal brankáři hostů šanci – 1:0. Domácí hráči bušili do hostující obrany, ale šance Picmause z bezprostřední blízkosti i Ryšavého střela z 20 metrů zůstaly nevyužity. Ve 22. minutě utekl Picmaus po levé straně, ve vápně našel volného Dubského a ten zavěsil za tyč - 2:0. Ve 24. minutě obešel Picmaus obránce i brankáře hostí, ale když chtěl zakončit, další obránce si srazil míč do vlastní sítě - 3:0.

Do druhého poločasu vstoupili mnohem lépe hosté, ale hostující Kutra po rychlém protiútoku ve 47. minutě střílel pouze do Fialy. V 61. minutě hosté založili útok a centr před branku domácích srazil Rampír za bezmocného Fialy. Místo zdramatizování utkání však pro domácí přišlo uklidnění pět minut před koncem zápasu. V 85. minutě domácí uzavřeli skóre, když Popelář krásnou přihrávkou mezi beky vysunul Picmause a ten prostřelil brankáře na přední tyči - 4:1. Domácí hráči byli po celou dobu utkání fotbalovější a šli si za vítězstvím.

Text: Radek Ryšavý / Foto: Dominika Večeřová
Více o fotbalových zápase ve čtvrtečních Horáckých novinách č.15.