Reklamní formáty

Spravujte své reklamní kampaně podle potřeby z rozhraní zpravodajského portálu a oslovujte potenciální zákazníky. Využívejte bannerové reklamy, bazarovou inzerci nebo vytvořte firemní profil své společnosti, pod kterým můžete publikovat komerční články, výhodné nabídky a plánované události. restaurace je určený formát Polední menu.
reply
Partnerství zpravodajského portálu
Buďte svým potenciálním zákazníkům neustále na očích, staňte se partnery zpravodajského portálu a získejte nejvýhodnější formát propagace. Logem společnosti téměř na každé stránce to teprve začíná. Publikujte také komerční články, události nebo výhodné nabídky podle vlastní potřeby.
MINI
pro malé firmy
1990 Kč / měsíc
STANDARD
pro větší obchodníky
2990 Kč / měsíc
VIP
pro velké firmy
4990 Kč / měsíc
* Ceny jsou bez DPH
Bannerová reklama

Komunikujte se svými potenciálními zákazníky pomocí grafických reklamních formátů. Bannery mohou obsahovat text, obrázky nebo animace a jsou umístěny v hlavičce webu, pravém části stránek nebo patičce. Nejvíce viditelnými formáty jsou branding portálu a mobilní branding. Ceny jsou uvedeny bez DPH.*

* Ceny jsou bez DPH
Komerční články a obsah

Získejte pozornost čtenářů díky komerčním článkům a informujte je o svém produktu, službě, značce nebo společnosti. Využívat lze i formáty výhodné nabídky nebo události. Autorem komerčního obsahu je váš firemní profil.

* Ceny jsou bez DPH
Propagace restaurace
Podnikáte v gastronomii? Sdělte čtenářům, na co dobrého mají přijít právě k vám! Publikujte denně polední menu, zveřejnění nezabere ani minutu a můžete si ho naplánovat na celý týden dopředu.
* Ceny jsou bez DPH