Horácké novinyVychází každý týden ve středu a v pátek. Objednávka předplatného

Miss Horácka 2017

Horácké noviny vyhlašují čtvrtý ročník soutěže krásy Miss Horácka, která je pokračováním oblíbené soutěže Miss foto Horáckých novin.

Podmínkou pro přijetí přihlášky je věk minimálně 15 let a maximálně 25 let, a to v den finále. Přihlášená dívka musí být svobodná, bezdětná, být občanskou České republiky, mít čistý trestní rejstřík a musí samozřejmě řádně vyplnit přihlášku a přiložit k ní dvě barevné fotografie – portrét, postava ve dvoudílných plavkách.

Jak se přihlásit?

Je to úplně jednoduché. Přihlásit do soutěže Miss Horácka 2017 se můžete prostřednictvím formuláře. Přihlášky přijímáme od 2. června  2017 do 8. září 2017. Poté proběhne neveřejný výběr semifinalistek (podle fotografií).

V sobotu 16. září se pak uskuteční neveřejné semifinálové kolo a samotné finále je naplánováno na 4. listopadu v divadle Pasáž, kde budou uděleny tituly Miss Horácka 2017, 1. vicemiss Horácka 2017, 2. vicemiss Horácka 2017 (uděluje porota), Miss sympatie Horácka 2017 (udělují diváci v sále), Miss foto Horáckých novin 2017 (udělují čtenáři Horáckých novin).

 

Formulář přihlášky zde