Profilovka
25. 04. 2024
visibility 234

OKRESNÍ PŘEBOR

TŘEBÍČSKO (lm) - V sobotním utkání Okresního přeboru se tým Blatnice utkal s Hartvíkovicemi a odvezl si vítězství 2:0. Blatnice se ujala vedení brankami Sovy, který skóroval v 5. a 30. minutě zápasu.

Dalším dramatickým sobotním zápasem bylo střetnutí mezi týmem Třebelovic a Předína. Třebelovice se ujaly vedení brankou Rakušana, avšak Předín dokázal obrátit skóre díky brankám Dvořáka a Vrbky. Předín vyšel jako vítěz s výsledkem 2:1.

Na nedělní duel mezi Chlístovem a Lipníkem se na tribunách sešlo přes 105 diváků. A o góly nebyla nouze. Lipník přehrál tým Chlístova 9:0. Hajduk si tak připsal devět gólů od fotbalistů, mezi nimiž byli Štáva, Bašta, Kučerňák, Žák a Vozár.

V dalším zápase si tým Nových Syrovic poradil s Horním Újezdem v poměru 2:1. Obrat v zápase přinesly branky Dubského v 57. a 61. minutě, když Pavlík snížil až v 79. minutě.

V dalším zápase přehrály Výčapy Rokytnici nad Rokytnou 2:0. Zmeškal a Dufek přispěli oběma brankami k vítězství týmu Výčap. Rozhodčí udělil pět žlutých karet domácímu týmu a jednu hostujícímu. V 61. minutě byl hráč Hronek vyloučen červenou kartou. Zápas sledovalo na 100 diváků.

Ve vyrovnaném utkání mezi Myslibořicemi a Valčí si Myslibořice nakonec připsaly vítězství s výsledkem 4:3. Myslibořice se ujaly vedení brankami z penalty a Fňukala, ale Valeč dokázala otočit skóre díky brankám Ludvíka a Cabejška. Nicméně Myslibořice se dokázaly vzchopit a díky brankám Matouška a Šoustala získaly vítězství.

Poslední zápas mezi Starčí a Hrotovicemi skončil vítězstvím Hrotovic 3:2. Hrotovice se ujaly vedení brankami Hadraby a Padělka, zatímco Stařeč odpověděla brankami Zejdy a Ježka.

Hartvíkovice - Blatnice 0:2 (0:2)
Branky: 5., 30. Sova. Rozhodčí: Kolařík. ŽK: 2:2. Diváci: 95.

Třebelovice - Předín 1:2 (1:1).
Branky: 6. Rakušan - 46. Dvořák, 57. Vrbka. Rozhodčí: Nováček. Bez karet. Diváci:100.

Chlístov - Lipník 0:9 (0:3).
Branky: 23., 36., 41. Štáva, 59., 75. Bašta, 63. Kučerňák, 67. Žák, 73., 87. Vozár. Rozhodčí: Šimka. ŽK: 1:0. Diváci: 105.

Nové Syrovice - Horní Újezd 2:1 (0:0).
Branky: 57., 61. Dubský - 79. Pavlík. Rozhodčí: Kalášek. ŽK: 1:2. Diváci: 72.

Výčapy - Rokytnice n. R 2:0 (0:0).
Branky: 65. Zmeškal, 71. Dufek. Rozhodčí: Dědek. ŽK: 5:1. ČK: 61 Hronek (Rokytnice). Diváci: 100.

Myslibořice - Valeč 4:3 (2:3).
Branky: 7.(P), 8. Fňukal, 63. Matoušek, 75. Šoustal - 15., 17. Ludvík, 30. Cabejšek. Rozhodčí: Kalina. ŽK: 2:3. Diváci: 85.

Stařeč - Hrotovice2:3 (1:2).
Branky: 26. Zejda, 65. Ježek - 3., 32. Hadraba, 70. Padělek. Rozhodčí: Kryštof. ŽK: 1:0. Diváci: 50.