Horácké novinyVychází každý týden ve středu a v pátek. Objednávka předplatného

Do Ústí rozhodně nejedeme prohrát, burcuje Ondřej Malinský

07.12.2010

Třebíč - Už zítra zahájí hokejisté Horácké Slavie Třebíč sérii čtyř duelů s nálepkou nejvyšší obtížnosti. Ve středečním šestadvacátém kole se svěřenci trenéra Pokorného představí na ledě druhého Ústí nad Labem, v sobotu je čeká domácí duel s Chomutovem a pak dvojice prestižních derby duelů se Znojmem a Jihlavou.


Obránce Ondřej Malinský, který se v sobotu vrátil do sestavy po nepříjemné zlomenině palce na ruce, se na zítřejší zápas na severu Čech těší. „Moc se na Ústí těším, protože to bude dobrý zápas a klukům se tam vždycky dařilo. Myslím, že vůbec není nemožné uhrát tam nějaké body,“ říká odhodlaně odchovanec pražské Sparty. „Není to nějak těžký týden. Každý zápas je těžký, protože ta liga je fakt vyrovnaná. Musíme doufat, že i ve středu urveme nějaké body. Určitě tam nemůžeme jet s tím, že tam jedeme prohrát,“ velí bek, který v současnosti patří prvoligovému Chomutovu, tedy největšímu rivalovi ústeckých lvů. Zvláštní motivaci před zítřejším zápasem ale Malinský nemá. „Takhle o tom asi nepřemýšlím, jdu do každého zápasu stejně motivovaný. V tomhle jsem takový zarputilec.“

Malinský odehrál v sobotu první zápas po zranění. Na to se ale snaží nemyslet. „Trochu mě to ještě omezovalo, ale nejsme přeci šachisti? Nic zvláštního jsem od toho ale nečekal. Chtěl jsem hrát hlavně ze zabezpečené obrany a pohlídat si ten svůj minizápas. Trošku mě mrzí to vyloučení, které bylo podle mě přísné. Mělo to být na obě strany, ale takový je hokej,“ vrátil se k duelu s Vrchlabím Ondřej Malinský.

Autor: (mm)
« zpět | Sdílet: FacebookJagg.czLinkuj.czGoogleTwitter tisk