Horácké novinyVychází každý týden ve středu a v pátek. Objednávka předplatného

Horácká Slavia vstoupila s Gambrinusem do nového ročníku první hokejové ligy

17.09.2010

Písek - Nejtěsnější možnou výhrou v Písku vstoupili hokejisté Horácké Slavie Třebíč do nového ročníku první ligy. Úvod duelu u Otavy provázely komplikace s osvětlením, a tak zápas začal s půlhodinovým zpožděním. Samotný duel příliš hokejové krásy nepobral, a tak diváci viděli spíše urputný boj. Zatímco v první třetině měli opticky navrch Třebíčští, ve druhé převzali iniciativu domácí. Vytvořené šance ale zůstaly bez brankového vyjádření. Do posledního dějství vstoupili Jihočeši znovu aktivně, ale ve 42. minutě napřáhl obránce Bulička a puk skončil v horním růžku Jágrovy branky. V polovině třetí části se za obránce dostal do úniku domácí Dragoun, obránce Hrbáček ho fauloval a sudí nařídil trestné střílení. Fiala ale Dragounův záměr trefit skulinu mezi betony vystihl, a tak Horácká Slavia brala všechny tři body za nejtěsnější možnou výhru 1:0.

„Odehráli jsme velmi dobře první třetinu, naopak druhá se nám následně příliš nepovedla. Ve třetí třetině jsme dali brzy gól, což nás uklidnilo. Rozhodující moment byl potom neproměněný nájezd domácích,“ řekl po zápase trenér Třebíče Roman Mejzlík. Ostatní výsledky: Chomutov - Vrchlabí 3:2, Znojmo - Hr. Králové 3:5, Jihlava - Beroun 4:0, Benátky - Havl. Brod 3:2sn, Ústí - Tábor 3:1, Olomouc - Kadaň 4:3, Chrudim - Litoměřice 3:2.


Třebíč ? Hokejová Horácká Slavia vstoupila do nové prvoligové sezony s novým hlavním partnerem. Značku Gambrinus z plzeňského pivovaru Prazdroj představila na úterní tiskové konferenci, na stejném místě podepsala novou smlouvu. „Jedná se o tříletou smlouvu s roční opcí,“ prozradil regionální marketingový ředitel společnosti Jan Krátký.

Podle Martina Hebnara, manažera regionálního centra Prazdroje v Jihlavě, chce být Gambrinus blíž fanouškům třebíčského hokeje. „Mezi fanoušky je spousta spotřebitelů a zároveň i fanoušků značky Gambrinus a my se toho po zralé úvaze rozhodli využít, a to nejen k tomu, abychom našim fanouškům poskytli pivo přímo v tomto svatostánku, ale zároveň bychom touto aktivitou chtěli podpořit Horáckou Slavii.“

Nový hlavní partner má v plánu svými aktivitami naplnit třebíčský stadion. „Pro novou sezonu chystáme spoustu aktivit, které by měly přitáhnout fanoušky na všechny domácí zápasy. Vypíchnu aktivity typu tlačení pivního sudu po ledové ploše na čas. Vítěz každého kola dostane pětilitrový soudek piva, celkově nejlepší pak velký sud piva Gambrinus. O přestávkách pak plánujeme další aktivity typu živého curlingu nebo podporu fanoušků v následné konzumaci piva. Takže jim ke vstupence dáme možnost zajít si na jedno pivo zdarma,“ naznačil Jan Krátký.

Značka Gambrinus je výhradním partnerem hokejistů Horácké Slavie, plzeňský Prazdroj ale podporuje i další kluby. „Co se týče značky Gambrinus, tak je Třebíč jediným týmem, který podporujeme. Se značkou Radegast podporujeme i jiné kluby,“ vysvětlil Krátký.

Autor: Martin Mutl
« zpět | Sdílet: FacebookJagg.czLinkuj.czGoogleTwitter tisk