Horácké novinyVychází každý týden ve středu a v pátek. Objednávka předplatného
Zkušenost v podobě nejlepšího českého hokejisty Jaromíra Jágra proti nadšeně bojujícím mladíkům Horácké Slavie. To byl obrázek posledního domácího zápasu třebíčského týmu v letošním ročníku první ligy.
(foto: mm)

Klidně jsme tady mohli dostat desítku, uznal majitel Rytířů Jágr

04.03.2019

Třebíč - Byl to svátek pro všechny hokejové fanoušky Horácké Slavie Třebíč. V předposledním kole základní části první ligy se na třebíčském zimním stadionu představili kladenští Rytíři, kteří dorazili i s největší hvězdou a majitelem klubu Jaromírem Jágrem. Ten byl po zápase viditelně otrávený.


„Projev naší hry byl dneska šílený, s takovouhle nemůžeme porazit nikoho. Od první minuty jsme byli daleko horší a klidně jsme tady mohli dostat desítku. Ale výsledkově to moc neřeším, i když jsme ještě mohli zabojovat o druhé místo, ale dneska to bylo fakt šílené,“ nešetřil kritikou do vlastních řad nedávno sedmačtyřicetiletý hráč a pokračoval: „Byli jsme ve všem horší. Osobní souboje byly šílené, byli jsme pomalí… I naši nejrychlejší hráči dneska bruslařsky zaostávali. Třebíč si dneska zasloužila vyhrát, přišli lidi a domácí jim udělali radost.“

Více v tištěných novinách.
Autor: mm
« zpět | Sdílet: FacebookJagg.czLinkuj.czGoogleTwitter tisk