Horácké novinyVychází každý týden ve středu a v pátek. Objednávka předplatného

Nabitý víkend na Laguně

03.12.2018

TŘEBÍČ (pch) - Hned tři dny zajímavé zábavy, ale i poučení vás čeká od pátku do neděle v Aquaparku Laguna. V pátek 7. prosince na vás čeká zábavné odpoledne s názvem U vody bez nehody, které je pořádané ve spolupráci s VZS ČČK Třebíč.


Můžete si vyzkoušet sebezáchranu, plavání v šatech, ve vestě, záchranu ze břehu házecími pomůckami i dopomoc tonoucímu bezpečným způsobem. Připraveny jsou i dárky od maskota žabáka Kvakyho.

V sobotu 8. prosince se pak na Laguně budou konat krajské plavecké závody. Část bazénu bude sice uzavřena, ale pro náv- štěvníky to znamená, že ten den bude vstupenka do aquaparku o dvacet procent levnější. Můžete se pobavit, vidět ty nejlepší plavce a ještě ušetřit.

Mikulášské potápění, tak se jmenuje akce, která je pro vás připravena na neděli 9. prosince od 15 do 18 hodin. Můžete si zdarma vyzkoušet potápění s dýchacím přístrojem, prohlédnout vybavení a dozvědět se spoustu zajímavého o potápění. Přijde i Mikuláš s čertem. Akce je pořádána společně s Potápěčským klubem Argus Poseidon Třebíč.

Autor: pch
« zpět | Sdílet: FacebookJagg.czLinkuj.czGoogleTwitter tisk