Dvakrát nakoukl v tomto týdnu do sestavy Horácké Slavie brněnský obránce Daniel Krenželok.
(foto: mm)

Přesilovková demolice

03.02.2020

Třebíč (mm) - Bez zraněného kapitána Václava Čejky, ale znovu s obráncem Danielem Krenželokem a útočníkem Markem Lašem vstupovali do zápasu proti beznadějně poslednímu Sokolovu hokejisté Horácké Slavie Třebíč. Povinné vítězství 3:1 nakonec i přes nepovedený začátek získali.

Zápas začali Třebíčští mizerně a už v polovině druhé minuty a Grimově brance prohrávali. Pak ale začali úřadovat v přesilovkách. Do první přestávky tečoval Szathmáryho ránu Bittner, na začátku druhé části usměrnil střelu stejného hráče ze Bednářova záda Havránek a ve 36. minutě se už obránce Szathmáry prosadil v pěti proti třem sám.

V závěrečné části nejprve rozhodčí neuznali pro postavení útočícího hráče v brankovišti kontaktní gól Sokolova, tři minuty před koncem pak ale sebrali radost také domácímu Kratochvílovi. A jelikož další regulérní branky se diváci v Třebíči nedočkali, Horácká Slavia porazila Sokolov 3:1.

Zítra čeká třebíčské hokejisty další derby Vysočiny v Jihlavě, v pondělí se pak v dohrávce 36. kola představí na ledě Frýdku-Místku. Ve středu a v sobotu si budou všechny prvoligové celky užívat reprezentační pauzy a do zápasového rytmu se vrátí ve středu 12. února na domácím ledě v duelu proti prostějovským Jestřábům.