Horácké novinyVychází každý týden ve středu a v pátek. Objednávka předplatného
Na přípravu nezvykle nervózní byl druhý zápas zimní přípravy, ve kterém Horácký fotbalový klub Třebíč (v červeném) porazil na svém hřišti 4:2 Moravský Krumlov.
(foto: mm)

Třebíč představila první zimní posilu Petra Šáchu

12.02.2019

Třebíč (mm) - S několika staronovými tvářemi nastoupili k druhému zápasu zimní přípravy fotbalisté Horáckého fotbalového klubu Třebíč. Radek Durda (Horní Újezd), Jaroslav Brabenec (Lipník) i Petr Sedláček (Dukovany) se s bývalým vedením třebíčského klubu nerozešli v dobrém a v současnosti působí, stejně jako dlouhá řada dalších zkušených hráčů Třebíče, v nižších soutěžích na okrese. Nyní to vypadá, že by se někteří z nich mohli do Třebíče vrátit (podrobněji se dočtete v pátečním vydání).


Úplným novicem pak byl záložník Petr Šácha, který je odchovancem tachovského fotbalu a do Česka se vrací z dvouletého působení ve španělském klubu CD Allariz, hrajícího španělský krajský přebor. „První dojmy jsou jedině kladné, protože je vidět, že je to zkušený hráč a do tohohle mužstva zapadne i povahově. Bylo na něm znát, že hrál vyšší soutěž,“ říká na adresu jednatřicetiletého hráče, který v minulosti vyzkoušel Českou fotbalovou ligu, trenér HFK Vladimír Hekerle.

Více v tištěných novinách.

Autor: mm
« zpět | Sdílet: FacebookJagg.czLinkuj.czGoogleTwitter tisk