Třebíčští tygři na vlně úspěchu
Profilovka
08. 06. 2024
visibility 672

ÚSTÍ NAD ORLICÍ / TŘEBÍČ (jk) - Dne 18. 5. se v hale DDM DUHA v Ústí nad Orlicí sešli karatisté ve věku 7–13 let z celé České republiky, aby poměřili své karatistické dovednosti před nadcházejícím mistrovstvím České republiky v karate Beginner, které se bude konat 15. 6. v Dubňanech. Závodů se účastnilo 188 žáků z celkem 20 klubů. Na třech tatami probíhala závodní klání v kategoriích kihon-ido, kata, kumite a kumite týmy.

Naši karatisté jsou na velmi vysoké úrovni a pravidelně se umisťují na předních příčkách. Barvy klubu tentokrát hájili: Ondřej Staněk, Tobias Konečný, Martina Nečasová, Michaela Němcová, Sophie Khan, Miriam Maříková, Prokop Pokorný, Lukáš a Miroslav Sedlákovi, Oliver Krmíček a Nikolaj Partyka.
Velká pochvala patří všem dětem, zejména pak našim nováčkům Ondřejovi Staňkovi a Tobiášovi Konečnému, kteří nezklamali a předvedli velmi pěkné výkony. Ondřej Staněk je náš nejmladší člen a medailové umístění v kihon-ido mu uteklo jen o kousek.

Naši nejstarší závodníci, Oliver Krmíček a Nikolaj Partyka, předvedli fantastický výkon v týmové spolupráci v souboji týmů. S podporou a hostováním klubu karate Tygr Shotokan Ostrava Jakubem Šimečkem ve finálovém souboji nestačili pouze na klub Karate Do ze Dvora Králové.
Třebíčští tygři dovezli celkem šest zlatých medailí, šest stříbrných a tři bronzové. Výsledková listina jasně ukazuje, že TJ karate Třebíč patří mezi nejúspěšnější kluby v Kraji Vysočina a dokazuje připravenost a konkurenceschopnost napříč ostatními kluby i z dalších krajů.

Cílem naší přípravy a tréninků je rozvinout děti po mentální, fyzické i psychické rovině, a to nejen pro samotnou účast na sportovních akcích, ale také pro jejich duševní vývoj a formování správného charakteru. Nábor nových dětí bude v září 2024 a budeme se těšit na nové nadšence do tohoto rychle se vyvíjejícího sportu. Podílíme se na přípravě, výchově a růstu dětí, které jsou také součástí státní reprezentace nebo olympijské naděje, a jsme rádi, že můžeme být součástí tohoto rozvoje.

Nejčtenější
1
Post image
2
Post image
3
Post image