Horácké novinyVychází každý týden ve středu a v pátek. Objednávka předplatného

Novou miss foto dekoroval Petr Janda

24.06.2013

Třebíč - Letošní festival Borovina živá dodnes! vyvrcholil hudebním festivalem v sobotu 22. června. S ním vyvrcholil i letošní ročník Miss foto Horáckých novin. Vyhlášení výsledků bylo právě součástí sobotního večera v bývalé borovinské fabrice.


Samotný festival začal s úderem 17 hodiny, kdy na pódiu vystoupila kapela Pop Killers s frontmanem Vlastou Zahrádkou, kterou následně vystřídala další třebíčská formace Fru Fru. A pak už na pódium nastoupilo všech deset finalistek Miss foto Horáckých novin 2013.

Už od rána byly dívky v péči kadeřnického salonu TOP Marcely Blechové a kosmetického salonu Scarlet Aleny Lesslové. Na pódium pak nastupovaly v modelech z butiku Tereza Hany Svobodové. Všechny finalistky obdržely kytici od květinářství Arebi a dárkové poukazy od firmy Takko. Notář JUDr. Tomáš Strnad poté rozpečetil obálku se jmény pěti superfinalistek.

Začalo jít do tuhého. Nejprve byla vyhlášena druhá vicemiss. Tou se stala osmnáctiletá Simona Vejtasová z Valče. Následovala první vicemiss ? osmnáctiletá Kateřina Špačková z Třebíče. Vítězkou třináctého ročníku Miss foto Horáckých novin se stala dvacetiletá Lucie Wasserbauerová z Třebíče, kterou šerpou dekoroval zpěvák legendárního Olympicu Petr Janda. Vítězka získala poukaz od agentury Zájezdy.cz v hodnotě 10 000 korun, šperk od Zlatnictví Gold a všechny oceněné dívky pak poukázku na bowling od restaurace U Kmotra.

Tím ovšem skvělý večer v Borovině nekončil. Následovalo totiž vystoupení legendární skupiny Olympic s Petrem Jandou. Pod pódiem skandovalo v té chvíli zhruba dva a půl tisíce fanoušků, kteří nechtěli Olympic vůbec pustit z pódia. Po Olympicu přišla na řadu taktéž skvělá Anna K. a tečku za letošním festivalem pak udělal Xindl X.

Autor: Petr Chňoupek
« zpět | Sdílet: FacebookJagg.czLinkuj.czGoogleTwitter tisk