Fotbalisté Náměště-Vícenic B se stali vítězem poháru OFS Třebíč.
(foto: mm)

Pohár a sto piv putuje do Vícenic

19.06.2017

Okříšky - Sto piv a trofej pro vítěze poháru Okresního fotbalového svazu Třebíč vybojovali ve středečním finále na hřišti v Okříškách hráči Náměště-Vícenic B. Ti se posílili o několik hráčů áčka a to po změně stran rozhodlo.

Finále poháru Okresního fotbalového svazu Třebíč: Stařeč – Náměšť-Vícenice B 0:4 (0:0). Branky: 52. Eliáš, 55. a 56. Kučera, 80. Musil. V prvním poločase vidělo 150 diváků vyrovnané utkání s náznakem šancí na obou stranách. Možná o krůček blíže byli brance Stařečští, ale gólman Bartošek odolal. Po změně stran se projevila větší zkušenost hostů z Vícenic, kteří využili několika zaváhání stařečské obrany a během čtyř minut vedli už o tři góly. V pohodovém zbytku zápasu už pak zpečetil jasnou výhru trenéra Nekudy Musil.

Po utkání převzali z rukou předsedy OFS Třebíč Radka Zimy, předsedy STK Josefa Vrzáčka a místopředsedy DK Lukáše Příkazského drobný dárek jako vzpomínku na finálový duel všichni tři rozhodčí, ocenění se dočkal i poražený finalista a vítězný tým se mohl potěšit nejen pohárem pro vítěze, ale i s poukazem na sto piv.

Rozhodčí: Holý – Šimek, Kučerík. ŽK: 0:1. Diváků: 150.

Stařeč: Obůrka (65. Trnka) – Smejkal, Marek Vodička, Dvořák, Rambousek, Dolníček, Ježek, Tomek (77. Gruber), Jahoda (70. Novotný), Bříza, PIslcajk. Trenér František Prokop.

Náměšť-Vácenice B: Bartošek – Anna, Pospíšil (46. Preisner), Veselý, Eliáš, Sobotka, Kopuletý (72. Bednář), Křivánek (46. Musil), Kučera (60. Juřena), Lokaj, Vrba. Trenér Bohumil Nekuda.