Horácké novinyVychází každý týden ve středu a v pátek. Objednávka předplatného
Ludmila Frištenská? Ta by měla děti zvládnout.
(foto: Vendula Krausová)

Pouť, koncert, divadlo

09.08.2010

Hrotovice - Pouť, to nejsou v Hrotovicích jen kolotoče a stánky vesměs vietnamských prodejců. Po oba víkendové dny byly připravené i atrakce pod střechou. A že počasí pouťové zábavě zrovna nepřálo, byl o prohlídky velký zájem.


Svaz chovatelů okrasného ptactva představil v sídle své organizace výstavu okrasných ptáků. Ve dvou sálech si mohl každý nejen prohlédnout krásné barevné opeřence různých velikostí, ale také se dozvědět něco o jejich potřebách a podmínkách pro chov. Vystavovalo se ale také v zámecké chodbě, kde byla k vidění výstava květin.

Kdo se těšil na sobotní koncert Petry Janů, nemusel se nechat deštivým počasím odradit. Jen bylo nutné přesunout koncert z hřiště do sokolovny.

V neděli přilákalo Divadlo Úsměv do zámku zástupy rodičů s dětmi. Divadelní agentura Ludmily Frištenské se předvedla se svým představením Tři prasátka. Maňáskovému divadlu předcházel výstup kašpárka, který dokázal děti takříkajíc vtáhnout do hry. I díky slunečnému počasí to bylo příjemně strávené odpoledne.

Autor: Vendula Krausová
« zpět | Sdílet: FacebookJagg.czLinkuj.czGoogleTwitter tisk