Horácké novinyVychází každý týden ve středu a v pátek. Objednávka předplatného

Tomášek Krejčí získal plyšového medvěda Horáckých novin

15.02.2016

Třebíč (red) - Tomášek Krejčí si odnesl Velkého plyšového medvěda a jeho rodiče předplatné našich novin jako ceny věnované redakcí Horáckých novin v kategorii NEJ Mimi Horácké noviny. Čtenáři Horáckých novin mohli zasílat své hlasy do 14. února miminkům představeným na 12 otištěných fotografiích.


Horácké noviny byly také mediálním partnerem již 11. ročníku soutěže amatérských fotografií dětí Nej mimi 2015, jejíž slavnostní vyhlášení se konalo v pondělí v prostorách Třebíčského centra na ulici Františka Hrubína. Čtyři členové poroty se však sešli již v pondělí 8. února a vybírali vítěze z 21 do soutěže zaslaných snímků. Cenu za třetí místo získal Tomáš Krejčí, na druhém místě se umístila Aneta Filová a vítězem se stal Matyáš Meczl.

Doprovodnou akcí byla také internetová soutěž Nej mimi sympatie. Veřejnost v ní mohla hlasovat a sdílet informace a návštěvnost stránek Třebíčského centra tak během 14 dnů stoupla na 10 000. Vítězem se stal se 460 hlasy opět snímek zachycující malého Tomáše Krejčího. „Důležité je, že žijete společensky i s vašimi miminky. To je to, co nás spojuje, co tvoří obec. Město Třebíč je obcí, která je přátelská rodinám a máme na to dokonce od loňského roku potvrzení, že jsme vyhráli v naší velikostní kategorii soutěž Město přátelské rodině… Chci poděkovat Třebíčskému centru za to, že pořádá takovouto krásnou akci. Děkuji vám všem, že jste se jí zúčastnili,“ poděkoval při vyhodnocení soutěže třebíčský starosta Pavel Janata.

Autor: red
« zpět | Sdílet: FacebookJagg.czLinkuj.czGoogleTwitter tisk