Horácké novinyVychází každý týden ve středu a v pátek. Objednávka předplatného

Z nemocnice se vyjíždí jinak

30.06.2014

TŘEBÍČ (red) - Řidiči parkující v Nemocnici Třebíč mohou od 1. července použít k výjezdu jen bránu ve směru na Sportovní ulici. Důvodem je rekonstrukce křižovatky na Bráfově třídě u hlavního vjezdu do areálu nemocnice. Komplikace potrvají až do 15. srpna.


Během opravy bude křižovatka na Bráfově ulici jednosměrná. Řidiči mohou vjet do nemocnice hlavním vjezdem, ale k výjezdu musí následně použít bránu v zadní části. Pacienti a návštěvníci budou k parkování oprávněni na základě odebrání parkovacího lístku při vjezdu do areálu, tak jako nyní. Při odjezdu ho předloží obsluze a zaplatí odpovídající parkovné. „Pracovník, zajišťující výběr parkovného, bude u výjezdu každý všední den od 7 do 18 hodin. Jde o levnější řešení, než na krátké období osadit zadní trakt odpovídajícím technickým zařízením“, komentuje opatření ředitelka nemocnice Tomášová.

Ceník parkovného je beze změn. První půlhodina zdarma. Každá započatá hodina 20 korun. Tak jako nyní je mezi 18. a 7. hodinou, o víkendech i svátcích parkování zdarma. Automatická pokladna bude po celou dobu výluky mimo provoz.

Popsaný specifický režim se týká i zaměstnanců, které ale standardně k parkování opravňují čipové karty. Jediné, kdo může k výjezdu využít křižovatku na Bráfově ulici, jsou sanitky RZP.

„Všem se za komplikace omlouváme, ale jiná varianta nebyla možná“, uzavírá dopravní informace ředitelka Tomášová.

Autor: red
« zpět | Sdílet: FacebookJagg.czLinkuj.czGoogleTwitter tisk